SPORTSKI VIKEND: HNK “Rama” završio prvenstvo kao četvrti, Rajićeva bez medalje u Beogradu

Monika Rajić nastupila je na Balkanskom prvenstvu koje je proteklog vikenda održano u Beogradu.

Na 26. Balkansko prvenstvo u karateu za djecu, seniore i veterane za reprezentaciju BiH nastupila Monika Rajić iz KK Empi Prozor Rama.

Monika je nastupila u kategoriji borbe seniorke -61 kg.

U jakoj konkurenciji u kojoj je nastupilo 18 natjecateljica Monika Rajić nije uspjela proći prvi krug te je tako ostala bez plasmana-doznajemo jutros u KK Empi Prozor Rama.

HNK “Rama”: Završena prvenstva za sve selekcije, uskoro Ljetna škola nogometa

Nogometaši “Rame” proteklog su vikenda odigrali utakmice kojima su završili prvenstvo u Drugoj ligi FBiH-jug i Omladinskoj ligi HNŽ.

Seniori HNK “Rama” jučer su na gostovanju u Čapljini poraženi 2:1 od HNK Čapljina.

HNK Rama je na kraju prvenstva osigurao 4.mjesto na ljestvici 2.lige FBiH-jug.

Najmlađe selekcije HNK Rama u subotu su igrale protiv vršnjaka NK Mostar.

Utakmice posljednjeg kola omladinske lige NS HNŽ-a između predpionira i pionira Rame i Mostara odigrane su na Gradskom stadionu u Prozoru .

Pioniri HNK “Rama” su zasluženo slavili 3:0 dok su predpioniri odigrali revijalnu utakmicu.
Po završetku prvenstva pioniri su zauzeli 5.mjesto na ljestvici.

Početkom prošlog tjedna kadeti HNK “Rama” su također završili prvenstvo gdje su zauzeli 4.mjesto.

“Slijedi zasluženi odmor za sve selekciji a uskoro će započeti Ljetna škola nogometa o čemu će klub dati službenu obavijest”, doznajemo u HNK Rama, kažu iz Sportskog saveza.