• Treća večer malonogometnog turnira u Prozoru

Treća večer malonogometnog turnira u Prozoru

Ljubitelji malog nogometa treću su večer noćnog turnira u Prozoru mogli uživati u dva susreta ekipa iz skupina A i C. Prvi večerašnji susret ponudio je pravi domaći dvoboj.

Ekipa iz Gračaca igrala je protiv ekipe kadeta HNK “Rama”. Bila je ovo jedna od napetijih utakmica na turniru, a mladi talenti iz obje ekipe su publici ponudili prvu malonogometnu poslasticu.

Bolja je ipak bila ekipa iz Gračaca, a susret je završio rezultatom 3:1. U prvom poluvremenu apsolutna dominacija ekipe iz Gračaca, kada je i postignuto najviše pogodaka, da bi drugo poluvrijeme bilo prepuno tvrde igre, uz vidljiv umor na obje strane i nemogućnost kreiranja akcija.

Drugi susret odigrale su ekipe Graditelj svratišta i HNK “Sloga” iz Uskoplja. Mlada ekipa kadeta iz Uskoplja se ipak nije mogla nositi s protivnicima. Uz nekoliko odličnih akcija pri kraju prvog poluvremena su uspjeli smanjiti razliku na 6:2. U nastavku, ekipa Graditelj svratišta bila je i dalje vidno bolja, ali uz nevjerojatnu borbu i srčanost, mladi uskopaljski kadeti izdržali su do kraja utakmice koja je na kraju završila rezultatom 9:5 u korist ekipe Graditelj svratišta.