• Završen 12. Sajam “Dani šljive Prozor-Rama 2017.”
  • Završen 12. Sajam “Dani šljive Prozor-Rama 2017.”
  • Završen 12. Sajam “Dani šljive Prozor-Rama 2017.”
  • Završen 12. Sajam “Dani šljive Prozor-Rama 2017.”
  • Završen 12. Sajam “Dani šljive Prozor-Rama 2017.”
  • Završen 12. Sajam “Dani šljive Prozor-Rama 2017.”
  • Završen 12. Sajam “Dani šljive Prozor-Rama 2017.”
  • Završen 12. Sajam “Dani šljive Prozor-Rama 2017.”
  • Završen 12. Sajam “Dani šljive Prozor-Rama 2017.”
  • Završen 12. Sajam “Dani šljive Prozor-Rama 2017.”

Završen 12. Sajam “Dani šljive Prozor-Rama 2017.”

Dodjelom nagrada i zahvalnica i izvlačenjem tombole danas je završen  12. Sajam poljoprivrede prehrane i turizma „Dani šljive Prozor – Rama 2017.”

Nagrade i priznanja dodijeljeni su:

ZAHVALNICA ZA POSEBAN DOPRINOS U REALIZACIJI SAJAMSKE MANIFESTACIJE

  1. SREDNJA ŠKOLA PROZOR
  2. UGRDPP “DJECA NADE”
  3. JU KŠC/KSC PROZOR RAMA
  4. POLICIJSKA POSTAJA PROZOR RAMA
  5. MAŽORET KLUB “RAMA”
  6. JKP “VODOGRAD”
  7. DOM ZDRAVLJA PROZOR RAMA
  8. EUPP”EKO PLOD”
  9. AGENCIJA ZA UNAPREĐENJE STRANIH INVESTICIJA
  10. TURISTIČKA ZAJEDNICA SBZ
  11. PROF.DR. VJEKOSLAV SELAK

ZAHVALNICA ZA MEDIJSKO POKROVITELJSTVO

  1. RADIO RAMA
  2. RAMSKI VJESNIK
  3. FENA
  4. REPUBLIKA INFO
  5. BHRT
  6. NAŠA TV
  7. RTV JABLANICA
  8. FTV

PLAKETA ZA DOPRINOS RAZVOJU, UNAPREĐENJU I PROMOCIJI TURIZMA U OPĆINI PROZOR-RAMA

  1. STRD “RAMSKE VODE” PROZOR-RAMA
  2. AGENCIJA ZA LOKALNI RAZVOJ d.o.o. PROZOR-RAMA

PLAKETA ZA ASORTIMAN PROIZVODA NA SAJAMSKOJ MANIFESTACIJI

  1. SAVEZ POLJOPRIVREDNIH PROIZVOŠAČA JABLANICA
  2. OPG “GUČOGORKA”
  3. EKO CENTAR JASENKA ŽIVKOVIĆ
  4. GORAN NINKOVIĆ BANJA LUKA

PLAKETA ZA DIZAJN ŠTANDA NA SAJAMSKOJ MANIFESTACIJI

  1. NADA CRNJAC-SLIKE OD CVIJEĆA
  2. MARICA KOLAK
  3. TOMO ZANE

PLAKETA ZA KVALITETU GASTRO PONUDE

  1. RESTORAN “KOD BABE JANJE”
  2. TIP DEKORATIVAd.d. RIBOGOJILIŠTE KRUPIĆ
  3. “GALIĆ COMMERCE” d.o.o.
  4. RESTORAN “SIGNAL”
  5. SRTD “RAMSKE VODE”
  6. TURISTIČKA ZAJEDNICA GRADA POPOVAČA
  7. RESTORAN “GURMAN”
  8. SREDNJA ŠKOLA PROZOR

PRIRODNE RAKIJE ŠLJIVOVIC

ZLATNA PLAKETA

_________________________

SREBRENA PLAKETA 

OPG “JURIĆ-VODENICA JURIĆ”

BRONČANA PLAKETA

ČILIĆ HALIL

LIKERI

ZLATNA PLAKETA

  1. LJEKOVITO BILJE “BULIĆ” BIHAĆ – LIKER VIŠNJEVAČA
  2. LJEKOVITO BILJE “BULIĆ” BIHAĆ- LIKER DRINJAK
  3. OPG “GUČEGORKA” GUČA GORA LIKER OD BOROVIH IGLICA
  4. ĆILIĆ RAMIZA JABLANICA – LIKER VIŠNJEVAČA

SREBRENA PLAKETA

  1. OPG “JURIĆ-VODENICA JURIĆ”- LIKER ORAHOVAČA
  2. ĆILIĆ RAA JABLANICA – LIKER ORAHOVAČA
  3. TUFEK MIRSADA JABLANICA – LIKER VIŠNJEVALA

BRONČANA PLAKETA

  1. EKO CENTAR DOBOJ- JASENKA ŽIVKOVIĆ- LIKER MEDICA
  2. AZRA HAMZA JABLANICA- LIKER ORAHOVAČA
  3. ČILIĆ HALIL JABLANICA – LIKER ORAHOVAČA

SIR

ZLATNA PLAKETA

 

  1. OPG MILICA I ZDRAVKO DŽOLAN – OVČIJI SIR IZ MIJEHA
  2. ZZ “PROMILK” ŠĆIPE – TVRDI POLUMASNI KRAVLKI SIR
  3. ZZ “RAMA” p.o. – POLUTVRDI MASNI KRAVLJI SIR- ZAČIN PAPRIKA

SREBRENA PLAKETA

  1. ZZ “RAMA” p.o. – TVRDI MASNI KRAVLJI SIR KRALJEVAC
  2. ANTE TOPIĆ MRAV – TVRDI PUNOMASNI KOZJI SIR

 

Podijelite svoje mišljenje sa nama i ostavite komentar