• HNK “Rama”: Podjela bodova s “Kamešnicom” na domaćem terenu Luka

HNK “Rama”: Podjela bodova s “Kamešnicom” na domaćem terenu Luka

HNK “Rama” je na domaćem terenu ugostio ekipu NK “Kamešnica”. Utakmica je završila rezultatom 1:1.

“Rama” je u ovu odličnu utakmicu 9. kola Druge lige Federacije – Jug ušla s devet bodova na osmom mjestu, “Kamešnica” na 12. s osam bodova i utakmicom manje. Obje ekipe otvaraju čvrsto. Kamešnica je ipak imala nešto više prilika i ubačaja iz kornera, međutim bez realiziranog pogotka. “Rama” u nastavku sve bliže protivničkom golu, uz nekoliko propuštenih prilika.

U 35. minuti slobodni udarac za “Ramu”, siguran Stipo Babić za vodstvo od 1:0, a ekipe s istim rezultatom odlaze na odmor

Na samom početku drugog poluvremena u 50. minuti ekipa “Kamešnice” pogađa za 1:1. Strijelac je Stjepan Krezo. Žestoka prvenstvena utakmica u nastavku uz nekoliko žutih kartona. Rezultat do kraja ostaje nepromijenjen. Obje ekipe uzimaju po bod.