• U Prozoru održane Male olimpijske igre
  • U Prozoru održane Male olimpijske igre
  • U Prozoru održane Male olimpijske igre
  • U Prozoru održane Male olimpijske igre
  • U Prozoru održane Male olimpijske igre
  • U Prozoru održane Male olimpijske igre
  • U Prozoru održane Male olimpijske igre
  • U Prozoru održane Male olimpijske igre
  • U Prozoru održane Male olimpijske igre
  • U Prozoru održane Male olimpijske igre

U Prozoru održane Male olimpijske igre

U Sportskoj dvorani u Prozoru danas (srijeda,10.4.) su održane Male olimpijske igre, tradicionalna sportska manifestacija u kojoj se natječu osnovne škole s područja općine Prozor-Rama.

Na ovogodišnjim igrama sudjelovali su učenici šest osnovnih škola: OŠ Marka Marulića Prozor, OŠ Alije Isakovića Prozor, OŠ fra Jeronima Vladića Ripci, OŠ Ivana Mažuranića Gračac, OŠ Veselka Tenžere Uzdol i OŠ Ščipe.

Organizator MOI je Ured društvenih djelatnosti Općine Prozor-Rama uz podršku OESSa, domaćin je OŠ Alije Isakovića, a pokrovitelj MOI je Općina Prozor-Rama.

U ime Općine Prozor-Rama nazočne je pozdravio Enes Manov, pomoćnik općinskog načelnika za društvene djelatnosti, koji je naglasio važnost sporta za mlade, te svim sudionicima MOI poželio uspješno natjecanje.

Nazočne su pozdravile i Sadeta Bektašević u ime OESSa te Iza Pilav, direktorica OŠ Alije Isakovića, u ime domaćina, a Igre je otvorila Azemina Gubeljić, viši stručni suradnik u Ministarstvu prosvjete, znanosti, kulture i sporta HNŽa.

Učenici su se natjecali u sljedećim disciplinama: nogomet, košarka, šah i stolni tenis.

ŠAH

Rezultati:

Na natjecanju u šahu sudjelovalo je ukupno deset igrača. Odigrano je pojedinačno pet kola po švicarskom sustavu uparivanja i tempom igre 10 minuta po igraču.

Konačan poredak:

  1. Stipo Dragić – OŠ Marka Marulića Prozor
  2. Petar Anđelić – OŠ fra Jeronima Vladića Ripci
  3. Mia Marić – OŠ Marka Marulića Prozor

STOLNI TENIS

Rezultati:

Ženska kategorija:

  1. Lorena Šimunović – OŠ Ivana Mažuranića Gračac
  2. Iva Ivančević – OŠ Marka Marulića Prozor
  3. Marija Jeličić – OŠ fra Jeronima Vladića Ripci

Muška kategorija:

  1. Dominik Ivančević – OŠ Marka marulića Prozor
  2. Amar Marić – OŠ Alija Isaković Prozor
  3. Toni Ivančević – OŠ Marka Marulića Prozor

NOGOMET

Rezultati:

  1. OŠ fra Jeronima Vladića Ripci
  2. OŠ Marka Marulića Prozor
  3. OŠ Alija Isaković Prozor

KOŠARKA

Rezultati:

Muška kategorija:

  1. OŠ Marka Marulića Prozor
  2. OŠ fra Jeronima Vladića Ripci

Ženska kategorija:

  1. OŠ fra Jeronima Vladića Ripci
  2. OŠ Marka Marulića Prozor

Najbolji strijelac  je Ivan Vladić – OŠ Ivana Mažuranića Gračac

Fer play ekipa – OŠ Veselka Tenžere Uzdol

Najbolji vratar je Luka Beljo – OŠ fra Jeronima Vladića Ripci

 

Više fotografija možete pogledati OVDJE

Podijelite svoje mišljenje sa nama i ostavite komentar