Tunižani nadmudrili Hrvatsku kontrom

Nakon četiri godine Hrvatska se vratila u Varaždin, ali nije barokni grad ovoga puta bio sretan za Vatrene! Prvi put je u Varaždinu Hrvatska poražena, bolji je s 2-1 bio Tunis. Gledali smo dva potpuno različita poluvremena. U prvom je Zlatko Dalić isprobao novu formaciju 3-5-2, od prve minute na…

Kauboji pregazili Tunižane: U četvrtfinalu nas čekaju Poljaci!

PUCAČKI TRENING Naši su rukometaši s lakoćom odradili posljednju utakmicu u grupnoj fazi. Vidno demotivirani Tunižani poslužili su našima za lakši pucački trening uoči četvrtfinala protiv Poljske Hrvatska je pregazila slabašne Tunižane rezultatom u Future Arenirezultatom 41-26. Protivnik koji niti u jednom segmentu nije mogao parirati Babićevim izabranicima poslužio je…

Druga pobjeda Hrvatske

U susretu drugoga kola skupine B svjetskog prvenstva u Kataru, hrvatska rukometna reprezentacija je pobijedila Tunis 28:25 (14:13) ostvarivši i drugu pobjedu na svjetskoj smotri.